BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tai vat vakar pro Panevėžį praslinko perkunija(PAGALIAU, bet gaila, kad diena :/), o taip as jos laukiau jau visa mėnesi. Gaila, kad man pavyko tik nufilmuot, nes fotografuojant nepagavau, nei vieno tik keliose nuotraukuose matos žaibo užuomazgos, bet ir tai reikia padidinamojo stiklo, kad jas įžiūrėt. Tai įkėliu video iškirpas kur matosi žaibas. Kolkas tik vienas kitų dar nespėjau. Veliau bus daugiau ;). Tikiuosi.
Audros debėsys:
Storm clouds
Žaibai:
Thunder
Thunder

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Ah ta gamtos stichija…”
  1. Jemalas rašė:

    O norėčiau, kad kadanors pavyktų nufotografuoti taip vadinamą elfą (http://en.wikipedia.org/wiki/Sprite_%28lightning%29)

  2. Na ir hobis (clap) :D

  3. My cousin suggested I may like this blog. He used to be totally right. This publish actually made my day. You cannot consider just how so much time I had spent seeking for this info! Thank you!

  4. Many thanks for that intelligent judgement. Me and my neighbor have been definitely getting ready to perform lots of analysis regarding this. We have got a book from our local area archives but I actually just think I discovered more clear using this article. I am especially delighted to discover this kind of fantastic information being distributed freely on the net.

  5. Im happy that I discovered this page, Ill bookmark it, Extremely beneficial web page, Maintain going

Komentuokite