BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Artėja Burbuliatorius # o5, tai mes su Batlium nusprendėm pasidaryt vėjo pakavymo įrankius. Pasidaryt ši nuostabų aparatą labai paprasta tereikia: virvės(radau namuose, tad man tai nieko nekainavo) tinka ir batraiščiai, dviejų pagaliukų(radom kieme). Tada pririšti prie šakelių taip, kad gautus kažkas panašaus į trikampi. O pati burbulų mišini irgi nėra sunku pasidaryti. Reikia: fairy, vandens(geriau minkštas, o ne iš krano) ir glicerinas kuri rasite vaistinėse jo kaina 7,04LT aišku gal jums pavyks rasti ir pigiau ;). Nors šiaip galima apseit ir be glicerino jei neklystu galima pakeisti tai cukrumi. Kaip ką dozuot nežinau. Siųlau pasiskaityt Geri Vėjai blogą ten viskas plačiau ir išsamiau aprašyta.

Taigi, o dabar įspudžiai iš vėjo pakavimo bandymų. Ką galiu pasakyt tikrai buvo šauni pramoga. Ypač didžiulė pramoga buvo vaikams gaudyt kylančius didelius burbulus. Visas kiemas net aidėjo nuo vaikų krykštavymų. Tikrai nuotaiką pakėlė, grįžau namo su pakilia nuotaika, kad kažkam suteikiau daug džiaugsmo. Bet dar kažkas netaip su burbulais buvo, teks aiškiau pasiskaityt apie mišinius kaip pasidaryt, kad būtų geresnis.
Kelios foto:
100_4654
100_4611
100_4606
Daugiau rasite čia

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Burbuliatoriaus # 05 belaukiant”
 1. Faina :)

  Aš labai mažai porcijai dozuoju daugmaž taip:
  keturiskart mažesnės porcijos (Vienkartinės :) nei turėjom, darom maždaug tokiu santykiu:
  2 puodeliai distiliuoto vandens
  0,3 puodelio Fairy
  0,3 valgomojo šaukšto kepimo miltelių (kam jų reikia nežinau :))))
  apie 13 - 15 ml glicerino

  Supilti 1 puodelį vandens, įpilti Fairy, išmaišyti.
  Supilti gliceriną, išmaišyti. Galiausia kepimo miltelius ir likusį 1 puodelį vandens. Maišant vengti putų. Galima mišinį dar bent kelias val. palaikyti šaldytuve.

  Sako tinka ir lietaus vanduo, nes jis minkstas, sunku įvertinti, bandžiau tik vieną dozę ir tik vieną kartą.

  Iš tikrųjų tai būna receprą dar pakoreguoji “iš akies” - kartais papildau glicerinu, to geriausio paieškos vis dar vyksta, o taip tai tam reikalingas gana ramus (bet ne pernelyg sausas) oras, gali būt šioks toks ramus vėjelis, bet toks skersvėjinis iš visų pusių burbuliatoriui, koks buvo praeitą kartą nelabai tiko :) Na bet pamatyt, kažkiek prisitaikyt įmanoma. :)

 2. Vėjai,
  Kad glicerino labai mažai yra. 20ml kainavo 7lt. Tuomet visai brangu pasidaryti tirpalą vienam vėjo pakavimo kartui. :)

 3. +1 Šaunuolis!!! Su šypsena praleistos mielos akimirkos. Mūsų gyvenime gali būti daug džiaugsmo - jei tik jį įsileisime…

 4. Aurimai, jumi Panevėžy? Jei taip, mestelkit mano e-mailan, pasakysiu kur dažniausiai perku pati ;) Gal pravers.
  karbynei@gmail.com. Greičiau pamatysiu.
  Iš tikrųjų tai priemonių pakanka tiek, iš kiek gaunasi, nėra vieno privalomo ir tinkamo “recepto”, pati dar visokių variacijų ieškau, bed pagrindu kol kas laikau kažką panašaus.

 5. Nerealūs burbulai. Prisiminiau, kaip Kempiniukas pūtė panašius ;)

 6. Mes nenaudojom distiliuoto vandens gal dėl to ir burbulai taip mėgdavo sprogt greit. Nu, o proporcijos panašios, tik mes mažesni kieki darėm tai per pus mažiau visko pylėm.
  Dėkui dėkui visiems

 7. occactavema rašė:

  Hello.
  hukilxxxru
  And Bye.

 8. You’re so wonderful! I do not suppose that I have looked at nothing of this nature until now. So enjoyable to find a individual with unusual thoughts on this issue. Realy thanks for starting this up. This web site is a thing that is definitely needed on the internet, people with some originality. Very helpful work for bringing new things on the web!

Komentuokite